Zaproszenie na pokaz „Królewskiego Ogrodu” – Symulacji Biznesowej, która Przełamuje Schematy, Warszawa

W czasach nieustających zmian rynkowych i ewolucji wewnętrznej firm, poszukiwanie innowacyjnych metod rozwoju umiejętności biznesowych i zespołowych jest kluczowe. „Królewski Ogród” to interaktywny warsztat zbudowany w oparciu o pryncypia Agile PM, łączący mechanikę gier fabularnych z rzeczywistością biznesową, oferujący uczestnikom niezapomnianą podróż do serca Wersalu, na dwór Króla Ludwika XIV.

Fabuła

Wyobraź sobie podróż w czasie do Wersalu, na dwór Króla Ludwika XIV, gdzie otrzymujesz zadanie godne ambicji Króla Słońca – stworzenie najwspanialszego ogrodu, jaki świat kiedykolwiek widział. Podejmujesz wyzwanie i nawigujesz przez zawiłości zarządzania projektami i dynamiki pracy zespołowej.

Profil Uczestnika

Symulacja zaplanowana jest dla grupy liczącej 8-16 osób.

Przeznaczona jest dla szerokiego grona odbiorców – od zarządów i zespołów zarządzających, przez managerów projektów, po pracowników działów biznesowych i IT.

Oferuje unikatowe doświadczenie, przekraczające tradycyjne metody szkoleniowe, odpowiednie dla każdego, kto chce podnieść swoje kompetencje biznesowe i umiejętności współpracy zespołowej.

Cele i Agenda

Głównym celem symulacji jest podkreślenie boskiego autorytetu monarchii przez stworzenie niezrównanego ogrodu oraz ukazanie Francji jako kulturalnej stolicy świata. Uczestnicy przyjmują konkretne role i przemierzają początkowe etapy budowy ogrodu, zastanawiając się nad realizacją projektu i współpracą zespołową.

Korzyści z Udziału

„Królewski Ogród” to skuteczne narzędzie do testowania nowych koncepcji i rozwiązań. Sprawdza się również podczas przeprowadzenia zmian organizacyjnych, wprowadzenia nowych metod pracy, czy też wzmocnienia integracji zespołów i identyfikacji potencjalnych problemów. Sprzyja także rozwojowi kompetencji (np. w zakresie zarządzania projektami, współpracy zespołowej/projektowej), innowacyjności i ewolucji kultury organizacyjnej.

Unikalne Elementy Symulacji

Podkreślając filozofię Agile, symulacja zwraca uwagę na znaczenie wzajemnego zaufania, transparentności, otwartości na współpracę i kulturę „jednego zespołu”. Kluczowe są w niej komunikacja, analiza informacji i współpraca. Oferuje również praktyczne spojrzenie na zarządzanie skomplikowanymi projektami z perspektywy zarządczej i operacyjnej.

Opinie Uczestników

Opinie uczestników podkreślają szybką integrację zespołów i znaczący poziom zaangażowania doświadczany podczas symulacji. Immersyjny charakter „Królewskiego Ogrodu” nie tylko przyspiesza pracę, ale również ułatwia głębsze zrozumienie pracy nad projektem poprzez pozornie trywialne zadanie – budowę ogrodu, które w rzeczywistości odzwierciedla złożoności projektów w realnym świecie.

Zachęta do Udziału

Zapraszamy Cię do wkroczenia w buty tych, którzy przechadzali się po ogrodach Wersalu, aby nie tylko być świadkiem, ale aktywnie uczestniczyć w kreowaniu „Królewskiego Ogrodu”.

To okazja, aby oderwać się od rutyny, zanurzyć w świecie historycznych intryg i piękna, a także doświadczyć realizacji wyjątkowego projektu i uczestniczyć w tworzeniu się silnych zespołów.

Prowadzący

Marcin Szybkowski – manager, akredytowany trener Scrum i DSDM AgilePM, projektant symulacji biznesowych. Zawodowo pracuje jako Project Manager, Agile Coach oraz Scrum Master.

Od ponad 16 lat pracuje jest projektantem treści edukacyjnych, w tym symulacji biznesowych (serious games) – interaktywnych warsztatów opartych na grach, wykorzystywanych do celów edukacyjnych i diagnostycznych. Jest autorem symulacji biznesowej „The Royal Garden”, która w unikalny sposób podchodzi do zwinnego zarządzania projektami i pracy w samoorganizujących się zespołach. Podczas tych warsztatów wykorzystuje naukowe metody mające na celu zwiększenie potencjału pracowników i wprowadzenie zmian wpływających na efektywność zespołów i organizacji.

Informacje Organizacyjne

Nie przegap szansy na osobiste doświadczenie „Królewskiego Ogrodu”. Szczegóły dotyczące nadchodzącego pokazu, w tym daty, miejsca i informacje o rejestracji, są dostępne pod kontaktem z nami. Dołącz do nas w niezapomnianej podróży do serca strategii biznesowej i dynamiki zespołowej, wszystko to w majestatycznych realiach Wersalu Króla Ludwika XIV.

Przekształćmy wyzwania biznesowe w sztukę możliwości w „Królewskim Ogrodzie”. Czekamy na Ciebie w podróży, która odmieni Twoje spojrzenie na zarządzanie, współpracę i innowacje:

08.03.2024 (piątek), godz. 10:00 – 14:00

Lokalizacja: Centrum Praskie Koneser, ul. Ząbkowska 31, Warszawa

Do zobaczenia w Wersalu!

Rejestracja uczestników

*Ze względu na ograniczoną ilość miejsc – rejestracja nie jest równoważna z udziałem. Przed spotkaniem każdy uczestnik otrzyma maila z zaproszeniem.

Udostępnij swoim znajomym