Webinar:  Symulacja biznesowa a transformacja Agile: 22.04.2020, godz. 11:00

Zapraszamy na trzeci Webinar EITT poświęcony tematyce zwinności: Symulacja biznesowa a transformacja Agile – na przykładzie symulacji „Królewski Ogród”

Symulacja biznesowa to skuteczne narzędzie do testowania nowych koncepcji i rozwiązań. Sprawdza się w zarówno w przypadku potrzeby przeprowadzania zmiany w organizacji, np. poprzez wdrożenie nowej metody pracy, jak również w pracy na poziomie pojedynczych zespołów, gdzie wpływa na poziom integracji zespołu oraz pozwala zidentyfikować potencjalne problemy. Jest wreszcie przydatna, jako narzędzie wspierające rozwój kompetencji oraz innowacyjność, a także ewolucję kultury organizacji.

Start: 22.04.2020, godz. 11:00

Czas trwania: do 60 min.

Do kogo kierujemy webinar?

  • Działy Biznesu oraz IT
  • Dyrektor, Kierownik, Manager
  • Project Manager, Scrum Master, Product Owner, zarządzający zespołami projektowymi
  • Każdy, komu zależy na rozwoju pracowników

 O czym będziemy rozmawiać?

  • Czym jest symulacja biznesowa?
  • Korzyści z wspierania transformacji Agile narzędziem symulacyjnym;
  • „Królewski Ogród”, czyli jak pracować zwinnie w XVII wieku;
  • Agile w „Królewskim Ogrodzie” – zawartość merytoryczna;
  • A na koniec wnioski, czyli do czego dochodzimy poprzez uczestnictwo i dlaczego jest to ważne.

Prowadzący:

Marcin Szybkowski – ekspert z 12-letnim doświadczeniem w obszarze zarządzania projektami, projektant symulacji biznesowych, trener, manager, konsultant, kierownik projektów posiadający certyfikacje: AgilePM, PRINCE2, certyfikat ITIL oraz Change Management. Z wykształcenia i zamiłowania historyk oraz pasjonat gier, które chętnie wykorzystuje w edukacji. W przeszłości zarządzał projektami lokalizacyjnymi oraz edukacyjnymi, a także tworzył merytoryczne programy konferencji w Nowej Zelandii.

Stworzył szereg symulacji biznesowych, które w przystępny i interaktywny sposób podejmują istotne problemy organizacji, takie jak zarządzanie projektami, procesami biznesowymi, zespołami, informacją oraz bezpieczeństwem informacji. Autor symulacji biznesowej “Królewski Ogród”, która w nowatorski sposób podejmuje tematykę zwinnego zarządzania projektami oraz pracy w samoorganizujących się zespołach. 

Podczas warsztatów wykorzystuje naukowe metody, aby zwiększyć potencjał pracowników, wprowadzić skutecznie zmiany, zwiększyć efektywność zespołów oraz konkurencyjność firm. 

Gość specjalny:

Anna Nawrot – skuteczna menadżerka z 20-letnim doświadczeniem w sektorze bankowym. Obecnie pracuje w Santander Bank, gdzie jest odpowiedzialna za zarządzanie programami transformacji strategicznej i cyfrowej. Jej praktyka obejmuje wdrażanie strategii z nadzorowaniem realizacji oraz wdrażanie transformacji Agile. Zarządzała programami (PMO) i projektami. Definiowała framework, governance, cele strategiczne, wykonawcze, roadmapy, budowała zespoły, dbała o dobór ludzi w oparciu o kompetencje oraz ich zaangażowanie.

Ekspert zarządzania procesowego, usprawnień z wykorzystaniem metodyk Lean Six Sigma i Master of GoSimple (autorskiej metody Boston Consulting Group i Santander Bank Polska S.A.), a także dopasowania procesów do potrzeb klientów z wykorzystaniem Design Thinking.

Mentorka skupiona na rozwoju pracowników i kadry menadżerskiej, a także wsparcia kobiet w biznesie. Miłośniczka utrzymania balansu między życiem prywatnym, a zawodowym oraz zarządzania czasem i energią. Dodatkowo angażuje się jako wolontariuszka na rzecz lokalnych społeczności i wspierania potrzeb pracowników w trudnych sytuacjach życiowych.

*Zapraszamy do rejestracji:

https://zfrmz.com/q71FofvPYkvTMpP7DHy9
Udostępnij swoim znajomym