Organizacja eventów, integracji firmowych

Szukasz niestandardowych rozwiązań na wspólne, niezapomniane spotkanie dla swoich zespołów? Zależy Ci na integracji i pobudzeniu współpracy wśród pracowników, którzy na co dzień komunikują się ze sobą tylko poprzez telekonferencję?

EITT ma dla Ciebie idealną propozycję: kompleksową organizację spotkania integracyjnego połączonego z warsztatem edukacyjnym, symulacjami i grami.

Przykładem symulacji, która świetnie sprawdzi się podczas takiego wydarzenia jest symulacja biznesowa Królewski Ogród.

Wyobraź sobie, że wyjeżdżasz poza swoją aktualną lokalizację, do miejsca klimatycznego i przepełnionego zielenią. Przed wejściem do wskazanego obiektu, witają Cię opiekunowie, którzy zapraszają na niezwykłą przygodę. Rozglądasz się, widzisz ciekawą aranżację i słyszysz, jak ktoś opowiada pasjonującą fabułę. Masz wrażenie, że przenosisz się do Wersalu, na dwór Króla Ludwika XIV. I tak właśnie zostałeś jedną z postaci niezapomnianego wydarzenia, np. ogrodnikiem, florystą, hydraulikiem, itp.

Wasze zespoły rozpoczynają pracę nad budową wspaniałego Wersalu dbając przy tym o wszystkie szczegóły przedsięwzięcia: by rośliny były przycięte w geometryczne lub antropomorficzne kształty, aby alejki były równe i wysypane kolorowym żwirem, aby stworzyć piękne dywany kwiatowe oraz liczne fontanny tryskające wodą w majestatycznych kompozycjach, czy wreszcie, aby zapewnić symetrię pomiędzy elementami ogrodu.  Waszym zadaniem jest stworzenie najpiękniejszego ogrodu jaki widział świat.

Zauważasz, jak bardzo wszyscy się zaangażowali. Widzisz, że ustalają strategię działań i budują rozwiązania. Zwracasz uwagę, że pojawiają się emocje, a mimo to coraz bardziej ze sobą współpracujecie i potraficie się efektywniej komunikować.

Po stworzeniu pięknego ogrodu przyszedł czas na wyśmienitą, stylizowaną kolację, rodem z Wersalu. W tle słychać piękną muzykę, dostojni goście zasiadają do stołu i rozpoczynają ucztę. Twoją wybraną stylizację uwiecznimy na oryginalnych zdjęciach. 

Jeśli spodobał Ci się nasz pomysł na spotkanie integracyjne zapraszamy do rozmów.  

To tylko jedna z wielu koncepcji jaką z przyjemnością dla Ciebie zorganizujemy. 

Napisz lub zadzwoń do naszego Event Executive: Agnieszka Szudobaj agnieszka.szudobaj@eitt.pl, tel. 600 434 439

Porozmawiamy o elastycznej ofercie, która może obejmować:

  • Kompleksową organizację spotkania integracyjnego na terenie Polski i Europy
  • Wybór miejsca, rezerwację hotelu, sali, zapewnienie biletów, transferów, organizację kolacji (również w formie plenerowej), itp.
  • Zapewnienie wszelkich atrakcji dodatkowych, jak np. oprawa muzyczna spotkania, DJ, występy zespołów, pokazy barmańskie z degustacją alkoholi, kasyno, warsztaty kulinarne, itp.
  • Warsztaty integracyjne: gry i symulacje dla mniejszych oraz większych grup
  • Stylizację tematyczną dla uczestników (stroje, gadżety, itp.)
  • Fotoreportaż/film z najciekawszymi momentami spotkania 

Z największą starannością zaplanujemy każdą część wyjazdu integracyjnego, tak by był niezapomnianym doświadczeniem dla Twoich pracowników i spełnił wszystkie Twoje oczekiwania.

Udostępnij swoim znajomym