Relacja z pokazu symulacji Królewski Ogród w Warszawie

22.11 w Warszawie zaprosiliśmy pierwszych klientów na pokaz symulacji Królewski Ogród. Mistrzem spotkania był Marcin Szybkowski, który przeprowadził uczestników przez symulację.

Na początku wszyscy zostali wprowadzeni do historii ogrodu króla Ludwika XIV – zwanego Królem Słońce w Wersalu, do dziś uważanego za jeden z najpiękniejszych ogrodów na świecie i perłę sztuki ogrodniczej.

Słuchali o symetrii pomiędzy elementami ogrodu, licznych fontannach tryskających wodą w majestatycznych kompozycjach, pięknych dywanach kwiatowych, wizji Króla Słońce, itp.

Jednak sama wizja jest niczym bez kunsztu specjalistów….w tym momencie przyszedł czas na naszych zaproszonych ekspertów. Otrzymali zadanie stworzenia ogrodu najpiękniejszego, jaki świat widział.

Słowem Mistrza: „Budowniczy podeszli do zadania z zapałem godnym samego Króla Słońce. Prace przebiegały sprawnie, a właściwe wnioski z drobnych potknięć były szybko wyciągane. Usprawnienia praktycznie wprowadzano w życie. Zespół skutecznie przeszedł przez etap samoorganizacji i w gotowości oczekiwał kolejnych wyzwań”.

Zobaczcie sami, jak to wyglądało:

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za pokazanie, jak dobrze współpracować i angażować się z pasją w wykonywanie zadań.

Udostępnij swoim znajomym