Podsumowanie pokazu symulacji RAVEN13 (20.01.2023)

20.01 w warszawskiej siedzibie EITT, odbył się pokaz symulacji RAVEN 13.

Spotkanie poprowadził Bartłomiej Madej – trener z 12-letnim doświadczeniem m.in. w obszarze rozwoju kompetencji managerskich.

Uczestnikami byli przedstawiciele firm z branży IT, świadczące usługi doradcze, audytorskie, budujące rozwiązania technologiczne, teleinformatyczne i gamingowe.

Symulacja zapewniła naukę poprzez doświadczanie, ale również doskonałą zabawę i wymianę spostrzeżeń. Uczestnicy „przenieśli się” na podwodną stację, na której stworzyli świetnie funkcjonujący zespół ratujący ludzkość. Scenariusz i sposób prowadzenia symulacji spowodował 100% zaangażowanie uczestników od samego jej początku – emocje sięgały zenitu. 🙂 

W podsumowaniu spotkania uczestnicy zwrócili uwagę na to, jak symulacje biznesowe mogą być przydatnym narzędziem do rozwoju kompetencji miękkich członków zespołów projektowych, w tym m.in. komunikacji, współpracy, budowania zaufania, reagowaniu na zmianę, teambuilding, asertywności i wielu innych wspierających efektywną pracę projektową.   

Bazując na doświadczeniach z warsztatów i opiniach uczestników, możemy powiedzieć, że symulacje zdecydowanie są dla tych zespołów, które chcą zwiększyć swoją efektywność, motywację i współodpowiedzialność za powodzenie projektu.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją:

Udostępnij swoim znajomym