EITT zaprasza na Webinaria ze zwinności

Zwinne metody wytwarzania produktów oraz metodyki zarządzania projektami w ostatnich latach szturmem zdobyły popularność na globalnym rynku. Bez wątpienia ich główne zalety to zwiększona efektywność, lepsze dopasowanie do potrzeb biznesowych klienta i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom. Ważne jest także dostarczenie klientowi realnej wartości oraz adaptacja do ciągle zmieniających się okoliczności i ewoluujących środowisk biznesowych. 

Niemniej jednak wokół samego terminu „zwinny” narosło wiele mitów, a organizacje wdrażające te metody pracy spotkały się z poważnymi problemami, zarówno na poziomie strukturalnym, jak i behawioralnym….. dlatego EITT postanowiło uruchomić cykl webinarów o tematyce zwinnego zarządzania projektami.

W trzy kolejne poniedziałki marca (09, 16 i 23) zaprosimy Państwa na spotkania on-line z naszymi ekspertami, którzy omówią zagadnienia z perspektywy organizacji, pracownika i zespołów oraz produktu.

Pierwszy temat: Zwinność w organizacji.

Start: 09.03.2020, godz. 09:30

O czym będziemy rozmawiać?

 1. Czym i dla kogo jest Agile? Mity i fakty
 2. Po co organizacji podejście zwinne (efektywność, ROI, time to market, zorientowanie na biznes itp)
 3. Przykłady produktów/usług w różnych branżach
 4. Wyzwania, na które Agile może odpowiedzieć
 5. Transformacja Agile. Wprowadzanie zwinności do organizacji – ryzyka, praktyki, narzędzia 

Prowadzący:

 • Marcin Szybkowski – ekspert z 12-letnim doświadczeniem w obszarze zarządzania projektami, projektant symulacji biznesowych, trener, manager, konsultant, kierownik projektów posiadający certyfikacje: AgilePM, PRINCE2, certyfikat ITIL oraz Change Management.
  Z wykształcenia i zamiłowania historyk oraz pasjonat gier, które chętnie wykorzystuje w edukacji. Stworzył szereg symulacji biznesowych, które w przystępny i interaktywny sposób podejmują istotne problemy organizacji, takie jak zarządzanie projektami, procesami biznesowymi, zespołami, informacją oraz bezpieczeństwem informacji. Autor symulacji biznesowej “Królewski Ogród”, która w nowatorski sposób podejmuje tematykę zwinnego zarządzania projektami oraz pracy w samoorganizujących się zespołach. Podczas warsztatów wykorzystuje naukowe metody, aby zwiększyć potencjał pracowników, wprowadzić skutecznie zmiany, zwiększyć efektywność zespołów oraz konkurencyjność firm. W przeszłości zarządzał projektami lokalizacyjnymi oraz edukacyjnymi, a także tworzył merytoryczne programy konferencji w Nowej Zelandii.
 • Anna Kaniewska – menadżer z doświadczeniem w firmach międzynarodowych i branżach: telekomunikacja, FMCG, przemysł, ubezpieczenia, windykacja, retail&branża medyczna. Ekspert z dwudziestoletnią praktyką HR w pracy z ludźmi. Dodatkowo coach kariery i trener w obszarach rozwoju umiejętności interpersonalnych oraz menadżerskich. Certyfikowany asesore metodologii firmy SHL. Współtwórca i prowadzący procesów rekrutacyjnych, wywiadów kompetencyjnych w ramach AC i DC.
  Głowne obszary, w których jest wybitnym ekspertem: zarządzanie projektami, zarządzanie zmianą, budowanie komunikacji wewnętrznej 
  i CSR w organizacjach, budowanie zaangażowania, planowanie i organizacja pracy w organizacji, budowanie i wdrażanie MBO, rekrutacja, motywowanie, employeer branding, budowanie kompetencji menadżerskich, budowanie efektywności, planowanie i zarządzanie budżetami HR.

Zapisz się już dziś na webinar, a po każdym spotkaniu otrzymasz materiały na podany adres-email.

Link do nagrania:

Udostępnij swoim znajomym