EITT zaprasza na Webinaria ze zwinności

Zwinne metody wytwarzania produktów oraz metodyki zarządzania projektami w ostatnich latach szturmem zdobyły popularność na globalnym rynku. Bez wątpienia ich główne zalety to zwiększona efektywność, lepsze dopasowanie do potrzeb biznesowych klienta i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom. Ważne jest także dostarczenie klientowi realnej wartości oraz adaptacja do ciągle zmieniających się okoliczności i ewoluujących środowisk biznesowych. 

Niemniej jednak wokół samego terminu „zwinny” narosło wiele mitów, a organizacje wdrażające te metody pracy spotkały się z poważnymi problemami, zarówno na poziomie strukturalnym, jak i behawioralnym….. dlatego EITT postanowiło uruchomić cykl webinarów o tematyce zwinnego zarządzania projektami.

W trzy kolejne poniedziałki marca (09, 16 i 23) zaprosimy Państwa na spotkania on-line z naszymi ekspertami, którzy omówią zagadnienia z perspektywy organizacji, pracownika i zespołów oraz produktu.

Pierwszy temat: Zwinność w organizacji.

Start: 09.03.2020, godz. 09:30

O czym będziemy rozmawiać?

  1. Czym i dla kogo jest Agile? Mity i fakty
  2. Po co organizacji podejście zwinne (efektywność, ROI, time to market, zorientowanie na biznes itp)
  3. Przykłady produktów/usług w różnych branżach
  4. Wyzwania, na które Agile może odpowiedzieć
  5. Transformacja Agile. Wprowadzanie zwinności do organizacji – ryzyka, praktyki, narzędzia 

Prowadzący:

  • Marcin Szybkowski – ekspert z 12-letnim doświadczeniem w obszarze zarządzania projektami, projektant symulacji biznesowych, trener, manager, konsultant, kierownik projektów posiadający certyfikacje: AgilePM, PRINCE2, certyfikat ITIL oraz Change Management.
    Z wykształcenia i zamiłowania historyk oraz pasjonat gier, które chętnie wykorzystuje w edukacji. Stworzył szereg symulacji biznesowych, które w przystępny i interaktywny sposób podejmują istotne problemy organizacji, takie jak zarządzanie projektami, procesami biznesowymi, zespołami, informacją oraz bezpieczeństwem informacji. Autor symulacji biznesowej “Królewski Ogród”, która w nowatorski sposób podejmuje tematykę zwinnego zarządzania projektami oraz pracy w samoorganizujących się zespołach. Podczas warsztatów wykorzystuje naukowe metody, aby zwiększyć potencjał pracowników, wprowadzić skutecznie zmiany, zwiększyć efektywność zespołów oraz konkurencyjność firm. W przeszłości zarządzał projektami lokalizacyjnymi oraz edukacyjnymi, a także tworzył merytoryczne programy konferencji w Nowej Zelandii.
  • Anna Kaniewska – menadżer z doświadczeniem w firmach międzynarodowych i branżach: telekomunikacja, FMCG, przemysł, ubezpieczenia, windykacja, retail&branża medyczna. Ekspert z dwudziestoletnią praktyką HR w pracy z ludźmi. Dodatkowo coach kariery i trener w obszarach rozwoju umiejętności interpersonalnych oraz menadżerskich. Certyfikowany asesore metodologii firmy SHL. Współtwórca i prowadzący procesów rekrutacyjnych, wywiadów kompetencyjnych w ramach AC i DC.
    Głowne obszary, w których jest wybitnym ekspertem: zarządzanie projektami, zarządzanie zmianą, budowanie komunikacji wewnętrznej 
    i CSR w organizacjach, budowanie zaangażowania, planowanie i organizacja pracy w organizacji, budowanie i wdrażanie MBO, rekrutacja, motywowanie, employeer branding, budowanie kompetencji menadżerskich, budowanie efektywności, planowanie i zarządzanie budżetami HR.

Zapisz się już dziś na webinar, a po każdym spotkaniu otrzymasz materiały na podany adres-email.

Link do nagrania:

O autorze:
Marcin Godula

Marcin to doświadczony lider z ponad 20-letnim stażem w branży IT i edukacji technologicznej. Jako Prezes Zarządu Effective IT Trainings (EITT), koncentruje się na kształtowaniu strategii rozwoju firmy, analizie trendów edukacyjnych w IT oraz budowaniu innowacyjnych programów szkoleniowych. Jego wizjonerskie podejście i głębokie zrozumienie dynamiki rynku IT są kluczowe dla pozycjonowania EITT jako lidera w branży szkoleń technologicznych.

W swojej pracy Marcin kieruje się wartościami takimi jak innowacyjność, jakość kształcenia i zorientowanie na potrzeby rynku. Jego podejście do zarządzania opiera się na ciągłym doskonaleniu procesów edukacyjnych i adaptacji do zmieniających się wymagań branży IT. Jest znany z umiejętności łączenia praktycznej wiedzy technicznej z efektywnymi metodami nauczania.

Marcin szczególnie interesuje się obszarem sztucznej inteligencji, automatyzacji procesów biznesowych oraz cyberbezpieczeństwa w kontekście edukacji IT. Skupia się na rozwijaniu programów szkoleniowych, które nie tylko odpowiadają na bieżące potrzeby rynku, ale także przygotowują specjalistów na przyszłe wyzwania technologiczne.

Aktywnie angażuje się w rozwój branży edukacji IT, nieustannie śledząc najnowsze trendy i innowacje w technologii. Wierzy, że kluczem do sukcesu w dynamicznym świecie technologii jest ciągłe uczenie się i adaptacja do nowych trendów, co odzwierciedla w strategii rozwoju EITT.

Udostępnij swoim znajomym