Rozpoczynamy cykl webinariów dotyczących Przemysłu 4.0. Pierwsze wydarzenie już 29 maja 2020 o godzinie 10:00.

Przemysł 4.0. – to czwarta rewolucja przemysłowa określająca zmiany społeczne, przemysłowe i technologiczne wywołane cyfrową transformacją przemysłu i usług. Integruje ludzi oraz sterowane cyfrowo maszyny z Internetem i technologiami. Nowe technologie i procesy wpływają na przekształcanie się oraz funkcjonowanie gospodarki, firm, a także stanowisk pracy. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom firmy mogą dokładniej dopasować swoje działania do oczekiwań odbiorcy, a przy tym uzyskać niższe koszty, wysoką jakość i zwiększoną wydajność.

Bazując na praktycznym doświadczeniu ekspertów EITT Sp. z o.o. i licznych rozmowach z klientami, uruchamiamy cykl webinariów poświęconych Przemysłowi Przyszłości.

29 maja 2020 o godzinie 10:00, zapraszamy na pierwsze spotkanie on-line pn. „Od czego zacząć ? Transformacja cyfrowa nie jest taka zła jak o niej piszą”.

Webinar kierujemy do: dyrektorów, managerów, kierowników firm produkcyjnych, usługowych, szczególnie do sektora MŚP

Podczas spotkania postaramy się pokazać od czego zacząć proces transformacji cyfrowej, na co zwrócić uwagę, gdzie szukać pomocy. Porozmawiamy o kosztach związanych z transformacją cyfrową i pokażemy, że te koszty w cale nie muszą być duże. Porozmawiamy także o tym co zrobić teraz w tym trudnym okresie i dlaczego rozpoczęcie procesu cyfryzacji jest tak ważne.  Webinar przewiduje nie tylko ciekawą wypowiedź eksperta, popartą przykładami i spostrzeżeniami, ale również zaproszenie uczestników do dyskusji oraz rozważeń nt rozwiązań wspierających ich organizacje.

Spotkanie poprowadzi: Marcin Otrębski, który od 3 lat zajmuje się szerokim obszarem Przemysłu 4.0. Jest zarówno praktykiem, jak i entuzjastą nowoczesnych technologii. Specjalizuje się w obszarze systemów zarządzania przedsiębiorstwem (ERP, WMS, MES, SCADA, PDM, DMS, łańcucha dostaw i automatyzacji procesów magazynowych (RFID, Beacony), IIOT.

Agenda:

  1. Transformacja Cyfrowa.
  2. Narzędzia, które pomogą sprawdzić na jakim etapie dojrzałości jest Organizacja.
  3. Kim jest Leader P4.0.
  4. Jak bezkosztowo rozpocząć proces Transformacji Cyfrowej.

*Zapraszamy do rejestracji za pomocą formularza:
https://zfrmz.com/Ai8bEq5BsmrNcnqY4YN2

Udostępnij swoim znajomym