Prelegenci EITT na ITechDay 2018

Znani. Lubiani. Posiadający ogromne doświadczenie w środowiskach produkcyjnych. Z całą pewnością potrafiący zainteresować małą i wielką publiczność. Prezentujemy sylwetki naszych prelegentów na ITechDay 2018.

Wojciech Barczyński, Lead Team Developer, SMACC

Leader teamu deweloperskiego w SMACC, wiodącym startup FinTech w Niemczech, wchodzący na rynek Polski i USA. SMACC z pomocą sztucznej inteligencji automatyzuje procesy księgowe dla średnich firm i korporacji. Wcześniej jako system inżynier w LykeHQ, 1 z 10 najpopularniejszych platform fashion ecommerce w Indonezji, przeprowadzał transformację całej platformy na mikro serwisy i Kubernetes, wprowadzał kulturę DevOps oraz najlepsze praktyki programistyczne. Pierwsze doświadczenie z dużymi systemami zdobył w Cloud&Heat, nagradzanym za start-upie rozwijającym otwartą ekologiczną chmurę w oparciu o OpenStack, gdzie pomógł firmie zbudować ich pierwsze 20 centrów obliczeniowych. Wcześniej członek zespołu badawczego SAP Research, pracującym nad technologiami Ekstrakcji Informacji w aplikacjach Business Intelligence. Współautor trzech patentów. Specjalista z zakresu inżynierii oprogramowania dla SAP, kultury DevOps, inżynierii AI oraz budowy platform w chmurze w oparciu o Kubernetes, AWS, Google Cloud Platform, and Azure.

Tomasz Kośmider, CTO & Principal Architect, Architects for Business, a4bee.com

Architekt, konsultant i przedsiębiorca. Współwłaściciel bodymanager.pl oraz a4bee.com. Od 15 lat związany z branżą IT – kiedyś jako programista i konsultant, dzisiaj jako architekt i mentor specjalizujący się we wrażaniu innowacji oraz cyfrowych transformacjach organizacji. Promuje praktyki zwinne oraz stara się wcielać „mentalność startupową” do kultury korporacyjnej.

Michał Kowalczyk, Cloud Senior Consultant, IBM

Ewangelista chmury publicznej i hybrydowej, od kilku lat aktywnie projektujący i wdrażający środowiska chmurowe oparte o rozwiązania IBM, VMware, HyperV, OVM, a także rozwiązania Disaster Recovery. Posiadacz certyfikatów: Certified Cloud Advisor v5, Certified Cloud Architect – SoftLayer, VMware VCP, EMC Velocity Engineer, Netapp Certified Architect, Novascale Architect. W wolnym czasie projektant i użytkownik gier komputerowych.

Rafał Owczarek, Technology Sales Specialist, Cisco

Zawodową przygodę z branżą IT rozpoczynał ponad 12 lat temu. Początkowo jako administrator sieci, serwerów oraz różnorodnych systemów. Następnie jako konsultant techniczny, wdrożeniowiec oraz inżynier systemowy rozwiązań IBM Power Systems. W branży bezpieczeństwa od 2010 roku, kiedy to rozpoczął przygodę z rozwiązaniami IBM Internet Security Systems jako konsultant. 
Aktualnie w ramach projektu Cisco X-Sell prowadzi warsztaty oraz prezentacje z zakresu rozwiązań architektury bezpieczeństwa Cisco.

Krystian Stępień, Professional Services, Director, InfiniteDATA

Krystian jest Dyrektorem Professional Services w InfiniteDATA, firmy zajmującej się  enterprise automation. Posiada bogate, wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu enterprisowych rozwiązań w dużych organizacjach takich jak Accenture, Alior Bank, czy Teradata.
Expert ds. automatyzacji procesów przetwarzania danych. Prowadził projekty w zakresie budowy i utrzymania hurtowni danych i zaawansowanych systemów analitycznych. Absolwent Politechniki Warszawskiej.

Tomasz Gorzkowski, Lead Solution Architect, InfiniteDATA

Tomasz jest współzałożycielem i głównym architektem InfiniteDATA, firmy zajmującej się enterprise automation. Jest odpowiedzialny za kreowanie produktu, jego rozwój, a także wprowadzenie go na rynek. Z InfiniteDATA związany od 2010 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania przy użyciu różnych technologii, a także rozwoju i wsparciu projektów. Wiedzę i doświadczenie, w międzynarodowych organizacjach takich jak Teradata, Procter & Gamble czy Hewlett – Packard. Ukończył Informatykę na Politechnice Radomskiej im. Kazimierza Pułaskiego.

Kamil Strzałka, Architekt Rozwiązań, nFlo sp. z o.o.

Kamil Strzałka jest administratorem IT z ponad 8-letnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy dla wielu firm informatycznych. Główny obszar jego zainteresowań obejmuje zagadnienia związane z administracją serwerami windows i urządzeniami sieciowymi, wdrożeniami i migracjami środowisk.Od 3 lat prowadzi workshopy i wdraża system baramundi Management Suite automatyzujący proces życia urządzeń końcowych w organizacji.

Udostępnij swoim znajomym