O nas

Każda firma ma do opowiedzenia jakąś historię. Dlaczego nasza jest wyjątkowa? 

Naszą misją jest umocnienie i praca nad rozwojem Twojej firmy. Co robimy by to osiągnąć?

Wierzymy, że profesjonalne konsultacje specjalistów wpływają na budowanie rozwiązań odpowiadających rzeczywistym potrzebom. Nie akceptujemy rutyny! Jesteśmy zespołem, który kreuje rozwiązania w zakresie projektów edukacyjnych w obszarach: 
 
Technologii - Zarządzania - Bezpieczeństwa - Doskonalenia kompetencji

Kochamy wyzwania! Wiemy, że z Tobą ich nie zabraknie. Naszą pracą jest tworzenie koncepcji doskonalenia kompetencji i czerpanie energii z wymyślania kreatywnych rozwiązań edukacyjnych w imieniu klientów.


Mamy w swoim portfolio ponad 2,5 tysiąca szkoleń “miękkich” i “twardych”! Poprzez symulacje biznesowe pokazujemy, jak zwinnie zarządzać projektami. Dla klientów realizujących złożone przedsięwzięcia w modelu tradycyjnym proponujemy Prince2 ®. Opierając się na praktycznej wiedzy naszych ekspertów, przygotowujemy dedykowane warsztaty IT, a dzięki partnerstwu edukacyjnemu z Global Knowledge oferujemy autoryzowane szkolenia IBM, Cisco oraz Microsoft.

 

Oferujemy szkolenia katalogowe, a także dostosowujemy istniejące szkolenia lub przygotowujemy w pełni na zamówienie, zgodnie z zapotrzebowaniem naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu, jeśli potrzebujesz dedykowanego szkolenia.