Zespół

Zespół trenerski liczy ponad 400 ekspertów, będących praktykami w swoich dyscyplinach. Od wielu lat wiedzę i kompetencje rozwijają w biznesie, pracując w projektach, wdrożeniach czy usługach. Dzięki temu lepiej rozumieją potrzeby i problemy z jakimi spotyka się Klient. Podczas prowadzonych szkoleń mogą swobodnie odnosić się do rzeczywistych przypadków i sprawdzonych rozwiązań.

 

KIEROWNICTWO

Marcin Godula

Prezes Zarządu, współtwórca portfolio produktowego.

Jako inżynier wdrożeniowy wielokrotnie uczestniczył w szkoleniach technicznych. Dzięki temu doświadczeniu doskonale wie, jak nie należy realizować szkoleń... ;)

Dziś odpowiada za budowanie partnerstw strategicznych oraz planowanie wizji firmy.

 

Justyna Kalbarczyk-Wiencek

Jest współzałożycielem firmy szkoleniowej EITT, w której od samego początku m.in. współtworzyła i wdrażała ofertę edukacyjną oraz certyfikacyjną (ok. 2 tys. produktów edukacyjnych, 7 certyfikacji). 

Jako Business Development Director przekłada pomysły na rzeczywiste projekty realizowane m.in. z klientami korporacyjnymi, publicznymi oraz uczelniami wyższymi. 

Pracuje z klientami w modelu zaufanego doradcy. Prowadzi projekty edukacyjne i edukacyjno-informatyczne dla sektora IT, finansowego oraz publicznego, do których również buduje dedykowane zespoły ekspertów - praktyków. 

Prowadzi szkolenia, które m.in. skupiają się na wzmocnieniu komunikacji i współpracy zespołów, budowaniu świadomości z zakresu zarządzania projektami oraz sprzedaży.

Często w swojej pracy wykorzystuje narzędzia wzmacniające budowanie świadomości oraz naukę poprzez doświadczanie – dyskusje, gry i symulacje biznesowe.