Szkolenie Instrukcja obsługi negocjatora

Celem tego szkolenia jest zaprezentowanie najskuteczniejszej wiedzy z zakresu Programowania Neurolingwistycznego (NLP). Przedstawione zostaną najmocniejsze techniki wywierania wpływu wykorzystywane przez najskuteczniejszych negocjatorów. W trakcie szkolenia zostaną wyjaśnione i zaprezentowane najefektywniejsze sposoby myślenia o negocjatorze.

Profil uczestnika

Szkolenie dedykowane dla osób zainteresowanych technikami wywierania wpływu.W trakcie szkolenia zostaną wyjaśnione i zaprezentowane najefektywniejsze sposoby myślenia o negocjatorze.

Agenda

Style negocjatorów:

 • Szukający dziury w całym, pesymistycznie nastawiony do oferty, wiecznie niezadowolony negocjator.
 • Obiecujący przysłowiowe gruszki na wierzbie, „lejący wodę” i oderwany od rzeczywistości negocjator.
 • Styl Sortowania Informacji, odpowiedzialny za sposób postrzegania faktów i drugiego człowieka, w procesie negocjacji.
 • Zadufany w sobie, najmądrzejszy w całym mieście, nie liczący się z opinią z innych negocjator.
 • Chwiejny niczym chorągiewka na wietrze, bez własnego zdania i opinii, czyli negocjator, który nie potrafi samodzielnie podjąć żadnej decyzji, bo nie ma pełnomocnictw.
 • Styl Sortowania Informacji, odpowiedzialny za sposób podejmowania decyzji, w procesie negocjacji.
 • Podejrzanie myślący o „dobru korporacji”, cwaniaczek i manipulator w jednej osobie, czyli negocjator w przebraniu „Matki Teresy”.

Korzyści

Uczestnicy szkolenia będą wiedzieć, jaki styl przekonywania i wywierania wpływu zastosować w odniesieniu do konkretnego negocjatora i będą potrafić dopasować się do jego „stylu myślenia”. Nauczą się dostosowywać swój sposób komunikacji i perswazji tak, aby ich stanowisko, było postrzegane przez drugą stronę, jako najbardziej satysfakcjonujące. Nauczą się także zwracać uwagę, na subtelne sygnały zdradzające sposób myślenia osoby, z która negocjują. Poznają najtrafniejszą typologię negocjatorów, wykorzystywaną przez najskuteczniejszych negocjatorów i mediatorów, co zaowocuje elastycznością w doborze technik negocjacyjnych. Po szkoleniu będą oni potrafić zarządzać nieświadomym systemem ocen w trakcie negocjacji, w taki sposób, aby stworzyć w umyśle drugiego negocjatora, wrażenie, że znają się od dawna, choć być może dopiero co się poznali. Efektem doszkoleniowym będzie fakt, że zaczną oni zwracać uwagę i świadomie korzystać, z nie uświadamianych zazwyczaj aspektów komunikacji w negocjacjach.

Zagadnienia

 • Jak i o czym myśli taki typ negocjatora? 
 •  Techniki i sposoby negocjowania.
 •  O czym, w jaki sposób, myśli taki typ negocjatora? 
 • Techniki i sposoby negocjowania.
 • Czteropolowa Matryca, Nieświadomego Systemu Ocen, czyli jak zostanę oceniony przez negocjatora, w momencie kiedy rozpoznam jego SSI, oraz jak zostanę oceniony gdy będę się komunikował niezgodnie z rozpoznanym SSI. 
 • Zarządzanie Nieświadomym Systemem Ocen, w trakcie negocjacji.

INFORMACJA CENOWA:
od 1500 zł netto za jedną osobę

CZAS TRWANIA (dni): 2

KOD SZKOLENIA: SF-OK-04

MASZ PYTANIA?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o tym szkoleniu, zadzwoń do nas +48 22 487 84 90 lub wyślij wiadomość.

Leave this field blank

REJESTRACJA

Leave this field blankINNE SZKOLENIA

Udostępnij swoim znajomym