Certyfikacja jezykowa

LanguageCert Test of English (LTE) to renomowane i międzynarodowe egzaminy przeprowadzane za pomocą nowoczesnych oraz innowacyjnych systemów, dzięki którym uczestnicy realizują je w dowolnym miejscu, zachowując przy tym wszystkie zasady bezpieczeństwa, integralności, a także wiarygodności egzaminu.

 

 

Korzyści dla osób, które zdecydują się na certyfikację LTE:

  • LanguageCert LTE potwierdza poziom znajomości języka, dzięki czemu w Twoim CV umieścisz wiarygodne informacje, zgodne z międzynarodowymi standardami. Umieszczenie w CV certyfikatu LTE może wpłynąć na szybsze zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.
  • Egzamin możesz zdawać w dowolnym miejscu: np. w domu lub w biurze.
  • Możesz wybrać dowolną datę i godzinę na zdawanie egzaminu, bez różnicy na porę dnia, czy nocy.
  • Na egzamin poświęcisz tyle czasu, ile faktycznie będzie trwał. Nie marnujesz czasu na dojazdy, ani czekanie na sesje.
  • Wybrany termin możesz jeszcze zmienić bez żadnych opłat do 48 godzin przed planowanym egzaminem.
  • Aby przystąpić do egzaminu, potrzebujesz jedynie komputera z dostępem do Internetu, kamerki internetowej oraz głośnika lub słuchawek i mikrofonu.
  • Egzamin zdasz zawsze. Twój wynik będzie określony w skali punktowej od 0 do 100 (poziom B2 wg skali Rady Europy (CEFR) to 60 punktów).
  • Egzamin osadzony jest w nowoczesnym i inteligentnym systemie, dzięki czemu pytania, które otrzymasz będą dopasowywać się do Twojego poziomu zaawansowania. Każde kolejne pytanie jest uzależnione od poziomu poprawności udzielonych odpowiedzi - im więcej udzielisz poprawnych odpowiedzi, tym otrzymasz wyższy poziom trudności pytań, a co za tym idzie - wyższą punktację.
  • Wyniki (wstępne) otrzymasz natychmiast po zakończeniu egzaminu, a w ciągu 2 dni roboczych otrzymasz certyfikat i raport wyników.

 

 

Punktacja

Poziom wg Rady Europy (CEFR)

Punktacja egzaminu LTE
C2 90-100
C1 75-89
B2 60-74
B1 40-59
A2 20-39
A1 10-19
0 0-9

Cena egzaminu: 135 Euro.

Aby uzyskać cenę promocyjną, wystarczy, że wprowadzisz kod: 64A98A

Kod uprawnia do rabatu w wysokości 25%.

Cena promocyjna z kodem EITT: 101,50 Euro

 

Jak możesz zdać egzamin z domu? Zobacz film:

 

Jak zapisać się na egzamin?

1.    Wejdź na stronę: https://www.languagecert.org/en/language-exams/english/languagecert-test-of-english-lte/a1--c2-listening-and-reading


2.    Zaznacz pole (kółko) przy nazwie egzaminu tak aby przycisk ‘Book’ podświetlił się na czerwono i kliknij Book


3.    W polu ‘I HAVE A PROMO CODE’ wpisz kod Twojej organizacji, aby otrzymać zniżkę i kliknij przycisk Apply.

TWÓJ PROMO CODE: 64A98A
 

Jeśli kod został wpisany poprawnie i jest aktywny, zobaczysz informację o uzyskanej zniżce.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy rejestracji, chcesz uzupełnić swój profil lub masz pytania dotyczące egzaminu, zajrzyj na tą stronę:
https://www.languagecert.org/en/help-and-support

Możesz skorzystać z bardzo wygodnej i dostępnej natychmiast opcji czatu lub zadzwonić pod polski numer telefonu: +48 22 306 08 54.

Możesz także skontaktować się mailowo: customerservice@peoplecert.org
 

4.    Kliknij: "Schedule or Edit Date & Time".

 

5.    Ustaw swoją strefę czasową (standardowo jest ustawiona zgodnie z ustawieniami Twojego komputera). Wybierz datę, przedział czasowy oraz godzinę rozpoczęcia egzaminu.

 

Po dokonaniu wyboru godziny rozpoczęcia testu, kliknij "Update Selected Slot to Basket".

 


6.    Na ekranie zobaczysz wybrany termin i podsumowanie.
Wybierz opcję "PROCEED TO CHECKOUT".
 

 

7.    Zostaniesz poproszony o zalogowanie (jeśli posiadasz już konto na stronie LanguageCert) lub o założenie nowego konta

 


Uzupełnij wymagane pola i kliknij "JOIN".


8.    Podaj dane potrzebne do realizacji płatności – możesz zapłacić kartą kredytową lub przez PayPal.

 

 

 

 


9.    Dokonaj płatności za egzamin.

 

 

10.    Po zakończeniu rejestracji i płatności zobaczysz poniższy ekran:

 

Otrzymasz rówież e-mail z potwierdzeniem terminu testu.

 

 

11.    Na Twoim profilu na stronie LanguageCert pojawi się podsumowanie Twojego wybranego egzaminu i terminu, w którym będziesz go zdawać oraz link do pobrania aplikacji egzaminacyjnej – EXAM SHIELD

 

 

Podłącz słuchawki (nie można używać słuchawek bezprzewodowych), kamerkę oraz mikrofon.
Pobierz aplikację EXAM SHIELD klikając na link DOWNLOAD. Kiedy otworzy się okno pobierania programu, zapoznaj się z licencją i kliknij "Accept and Install Windows client". (Odśwież okno jeśli ekran pobierania nie pojawi się w ciągu kilku sekund).
Instalację EXAM SHIELD można wykonać najpóźniej godzinę przed egzaminem. Rekomendujemy jednak zrobienie jej wcześniej, aby zostawić sobie czas na rozwiązanie ewentualnych problemów.

 

Wyraź zgodę na instalację aplikacji, rozpocznie się instalacja.

 

Aplikacja zainstaluje się na Twoim pulpicie, otwórz ją i kliknij "CHECK SYSTEM".

 


Aplikacja wykona szereg testów Twojego komputera, test systemu, test dźwięku (mikrofon i słuchawki) oraz test szybkości internetu. Na koniec zobaczysz podsumowanie, listę ewentualnych problemów. Jeśli wszystko będzie OK, będzie można zamknąć aplikację i wrócić do niej dopiero na 10 minut przed zaplanowany terminem egzaminu.

 

 

 

12.    Zapisz sobie wybrany termin egzaminu, aby go nie przegapić, możesz zmienić wybrany termin egzaminu bez dodatkowych opłat na 48 godzin przed egzaminem.

13.    BARDZO WAŻNE
Na stronie www.languagecert.org zaloguj się i odwiedź swój profil.

 

 


 

Wybierz typ dokumentu, który pokażesz potem swojemu egzaminatorowi w trakcie egzaminu.

 

 

•    W polu First/Middle Name(s) (Latin characters) wpisz swoje imię lub imiona BEZ polskich znaków (bez znaków diakrytycznych). Wpisz imię/imiona tak jak w Twoim dokumencie tożsamości.
•    W polu First/Middle Name(s) (Native) wpisz swoje imię lub imiona w pełnym brzmieniu ze znakami polskimi lub ze znakami specjalnymi. Wpisz swoje imię/imiona tak jak w Twoim dokumencie tożsamości.
•    W polu Last Name (Latin characters) wpisz swoje nazwisko BEZ polskich znaków (bez znaków diakrytycznych). Wpisz nazwisko tak jak w Twoim dokumencie tożsamości.
•    W polu Last Name (Native) wpisz swoje nazwisko w pełnym brzmieniu ze znakami polskimi lub ze znakami specjalnymi. Wpisz nazwisko tak jak w Twoim dokumencie tożsamości.
•    Rozbieżność pomiędzy danymi w profilu i danymi na dowodzie tożsamości może spowodować brak możliwości rozpoczęcia egzaminu
 
Twoje dane są w pełni bezpieczne i są przechowywane zgodnie z Polityką Prywatności LanguageCert
 
W DNIU EGZAMINU:
•    Zadbaj o to, aby nikt oprócz Ciebie nie był obecny w Twoim pokoju/pomieszczeniu.
•    Zadbaj o to, aby na Twoim biurku/stole nie było żadnych papierów czy książek lub innych materiałów.
•    Wycisz telefon i połóż go poza zasięgiem, w wyjątkowych sytuacjach przedstawiciel LanguageCert może chcieć się z Tobą skontaktować telefonicznie.
•    Obserwator/Egzaminator poprosi Cię o pokazanie Twojego pokoju przed rozpoczęciem egzaminu, poprosi o obrót kamery 360 stopni i pokazanie pomieszczenia i biurka).