RAVEN 13 – symulacja on-line angażująca zespoły pracujące zdalnie, 04.06.2020, godz. 10:00

EITT zaprasza na wyjątkowy webinar połączony z pokazem zdalnej rozgrywki uczestników: RAVEN 13 – symulacja on-line angażująca zespoły pracujące zdalnie.

RAVEN 13 – to dynamiczna, angażująca i pełna emocji gra symulacyjna, dzięki której uczestnicy ćwiczą m.in. komunikację i współpracę zespołów, budowanie zaangażowania, planowanie i strategię, samoorganizację, zarządzanie projektami oraz zarządzanie zasobami w projekcie.

Symulacja prowadzona jest jednocześnie na platformie oraz w aplikacji na telefon, a jej fabuła wprowadza w świat z niedalekiej przyszłości, do miejsca, gdzie zbudowana została podwodna stacja wydobywcza. Uczestnicy otrzymują misję uratowania ludności,samodzielnie organizują pracę w zespołach, ustalają strategię działania, którą w kolejnych interwałach mogą usprawniać. 

Webinar dedykujemy do:

  • Osób zarządzających zespołami
  • Project Managerów, Scrum Masterów, Kierowników Projektów
  • HR

Termin: 04.06.2020

Godzina: 10:00

Czas trwania: 2h 

Uczestnictwo w webinarze zostanie podzielone:

Uczestnik symulacji (gracz) – ograniczona ilość miejsc – do 20 osób

*Link do rejestracji: https://zfrmz.com/vDEzxIJ0bAYzEt15y9oB

Uczestnik webinara (obserwujący i biorący udział w dyskusji)

*Link do rejestracji: https://zfrmz.com/dqn7Mw56gKyOfe5VdLKu

Spotkanie poprowadzi:

Błażej Goraj – trener zarządzania projektami, który pomógł wielu zespołom zwinniej osiągać rezultaty. 

Zarządzał portfelami, programami i projektami, i jak sam twierdzi, każdy problem projektowy, który musiał rozwiązać kosztował go jeden włos z głowy.

Przeprowadził setki symulacji biznesowych. Jest autorem prostej i skutecznej metody rozwoju organizacji projektowych opartej o cztery moce: wizji, narzędzi, rezultatów i ludzi. Po godzinach miłośnik biwaków leśnych i bushcraft’u.

Udostępnij swoim znajomym