Wszystkie artykuły

Empatia jako klucz do sukcesu zawodowego

04.09.2023

W nowoczesnym świecie biznesu, umiejętności społeczne zyskują na znaczeniu równie mocno, co kompetencje merytoryczne. W naszym najnowszym artykule eksplorujemy, jak rozwinięta empatia i inteligencja emocjonalna mogą przyczynić się do budowania silniejszych zespołów i efektywniejszej współpracy. Zastanawiamy się również nad rolą liderów przyszłości, którzy dzięki swoim umiejętnościom społecznym, będą w stanie skuteczniej zarządzać zespołami i doprowadzać projekty do sukcesu. Zapraszamy do lektury, aby dowiedzieć się, jak zainwestować w rozwój osobisty i przygotować się na wyzwania zawodowe przyszłości.
Czytaj więcej

Zastosowania symulacji Artemis w edukacji i integracji zespołów

31.05.2023

Symulacja Artemis jest innowacyjnym narzędziem, które nie tylko edukuje i zwiększa świadomość zagrożeń cyberbezpieczeństwa, ale także integruje zespoły i promuje zdrową rywalizację. Jest to doskonałe rozwiązanie dla organizacji, które pragną zwiększyć swoją odporność na cyberzagrożenia i jednocześnie poprawić dynamikę zespołu.
Czytaj więcej

INTEGRACJA ZESPOŁOWA - Czy warto planować takie działania dla zespołów?

08.05.2023

Odpowiedź jest prosta: zawsze warto planować działania integracyjne dla swoich zespołów. Integracja zespołowa to proces, w którym członkowie zespołu pracują razem, aby osiągnąć wspólne cele. Przyczynia się do zwiększenia zaangażowania i motywacji wśród pracowników, pozwala im działać na wyższym poziomie, niż gdyby wykonywali czynności indywidualnie.
Czytaj więcej

Zarządzanie projektami z wykorzystaniem Scruma

15.03.2023

Scrum pomaga zespołom skuteczniej tworzyć produkty i doskonalić swoje metody pracy. Opanowanie Scruma nie jest trudne, jednak wiele osób myli jego mechanikę z istotą metodyki. Aby skutecznie zastosować Scrum, konieczne jest zrozumienie i wdrożenie kluczowych obszarów.
Czytaj więcej

Artemis - symulacja biznesowa zwiększająca świadomość pracowników w zakresie cyberbezpieczeństwa

02.03.2023

Warsztaty User Security Awareness to niezwykle ważny aspekt dla każdej organizacji, która dba o bezpieczeństwo informacyjne. Niestety często okazuje się, że organizowanie “pogadanek”, przygotowywanie e-learningów, czy szkoleń prowadzonych przez działy bezpieczeństwa nie do końca jest zrozumiałe przez wszystkich pracowników firmy, a przynajmniej nie są oni w stanie utożsamić się z omawianymi ryzykami i możliwościami wystąpienia zagrożeń w ich życiu zawodowym, czy prywatnym.
Czytaj więcej

Ogród Wersalski w Warszawie! Fotorelacja z budowy

31.01.2023

27.01.2023, pod czujnym okiem przedstawicieli Effective IT Trainings oraz Marcina Szybkowskiego, podczas pokazu symulacji biznesowej Królewski Ogród - Warszawa „wybudowała” Ogród Wersalski!
Czytaj więcej

Podsumowanie pokazu symulacji RAVEN13 (20.01.2023)

24.01.2023

20.01 w warszawskiej siedzibie EITT, odbył się pokaz symulacji RAVEN 13. Spotkanie poprowadził Bartłomiej Madej - trener z 12-letnim doświadczeniem m.in. w obszarze rozwoju kompetencji managerskich.
Czytaj więcej

Pokaz symulacji biznesowej Królewski Ogród - Tylko 16 miejsc

15.01.2023

Zapraszamy do udziału w pokazie symulacji „Królewski Ogród". Warszawa, 27 stycznia 2023 w godzinach 10:00-14:00 Gdzie: kawiarnia dobroczynna ul. Jarosława Dąbrowskiego 30 Sala: Warszawski Bal!
Czytaj więcej

Karnawałowy pokaz symulacji biznesowej Raven 13 - tylko 24 miejsca!

04.12.2022

W styczniu w Effective IT Trainings ruszamy z bezpłatnymi pokazami symulacji biznesowych. Zaczynamy 20.01.2023 w Warszawie - od pokazu RAVEN 13.
Czytaj więcej